Forum Akenna  

Geri git   Forum Akenna > Eglence > Genel

Seçenekler Stil
Alt 02-11-2012, 01:03   #1
Super Moderators
baharesin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 Özel Mesaj       Arkadas Listesine Ekle
K.Tarihi: Apr 2011
Üye Numarası: 85
Arkadaşlar: 2
Konular:
Rép Puanı: 10
Rép Grafiği:
Standart sevgiliye söylencek güzel sözler

Şimdi ne çok isterdim elinin sıcaklığını.Yüzüne dokunmayı.Sahiyüzüne dokununca çoğalıyor gülüşlerin.Gülüşlerin acının önünde kumdan kalelere dönüyor.Üflesemardında masum ve mahzun bir yürek tepeciği görünecek…
Gün dönüyor gülümfarkında mısın?Sabaha aç gözlerini ve beni gör.Senden isteyebileceğim sadece bubunu da esirgeme benden …
Yağmurlu bir sabaha uyanmak.Şehir işte şehir gülüm.Bütün çatılarında sen bulutu dolaşan.Sırlı ve ulvi bir geceden çıkmış savaşçı gibiyim şimdi.Bu tenhalık ve sessizlik ürkütüyor beni.Çünkü kulaklarımda çınlıyor sesin.Sesin ki sesinleşekilleniyor yoklul içinde varlıkvarlık içinde yokluk…
Gözlerine üfleyen uyku perisini cebime hapsettim.Çünkü bana verdiğin en iyi hediyelerden biri o.Onunla şarkılar fısıldamak istiyorum kulağına.Benim kurtarıcım bu uyku perisi…
İyiki varsın güzelim…İyiki varsın ve varolmanın anlamı seninle bütünlendi.Hasrete tutsakhasrete ketum yüreğimde aşk şarkıları fısıldatan kudretinle iyiki varsın…

Seni ah seni…Çıkmaz sokaklara hapsettiğim gülüşünüdağlara savurduğum gülüşünüduvarları boyadığım gülüşünüderbeder ruhlara nakşettiğim gülüşünübileğime morfinlerle damıttığım gülüşünüçiçeklerle yarıştırdığım gülüşünüamber kokulu gülüşünü..Ve seni…Beni kör kuyulardan sonsuz dehlizlerden çıkaran seni seviyorum!
Geceleri uyuyamıyorum.Uykumun bu rüyayı bölmesinden korkuyorum.Düşlerimin sensiz kalacağındankabusların çevrelediği hayatımın etmediğimiz bir usturayla geceyi doğramasından korkuyorum…
Seni sevmenin dünyayı sevmek;seni görmenin dünyayı görmek olduğunu biliyor musun?Olmadığınsesinin çıkmadığı her an geceden koparılmış bir parça sanki.Sanki o an veya o anlarsarayı talan edilmiş padişahların çaresizliğini haykırıyor yüzüme…
Gözle değilruhla görülendir aşk.Azap denizinden ruha sabır üfleyen bir dilde çıkan sevgi demetidir aşk.Aşk onsuz olunamayacağını düşünenler için bulunmaz bir erdemdir.Yaniseninle çoğalan bir çağlayan…
Bir çocuk gibi koşuyorum ardından.Bir çocuk gibi heyecanla ve beklentilerimiarzulaını sana çevirerek.Sarı kurdelaları çamura bulanmış bir kız çocuğu gibi hüzünleniyorum sensizliğinde günün.gözlerime bak ve yardım et bana yarınlara çıkabilmem için…
Nasıl da yutuyoruz bazen ayrılık lokmasını.Boğazımız nasılda kasıyor kendini.Ağlamamak için zor tutuyorum kendimi.Zaman zaman vuruyor mızrabını hasrete ;yokluğun gönlümün susmayan sazı.Tellerine nota diye ismini dizdim senin.İsmini kazıdım bütün güftelerimeAnlasızım sızım sensizlik dolu evin her yanı…
Bana öyle bak.Bana bak ve bendeki seni gör.Beni gör ve bana bağışla bu güzel gözleri.Onları almagötürme sıssız akşam saatlerinde…
Sessizlik…En çok da sen yanımdayken acıtıyor beni.Sözlerin başka kapıların dünyalarını aralayan anahtar.Konuş…Hep konuş…Konuşmalarla çoğalt evreni…
Beni sevbeni korubeni özle gülüm…Beni bulduğun her yerde sev; unuttuğun kuytularda.Yüreğinin ateşinde bile sev beni.Çünkü ben sana mecburum.Çünkü sen uzak diyarlardan bana bağışlanmış bir çığlıksın…
Bir sevda düşüsün sen bende.Gözlerimde bir ışıksın.En sonunda seni vurdu kader bana.Benide sana…Ak sevdamı kana boyamadan yaşarım ben.Senden gelen ve bende kalan ne varsayorgunakşamlarıma ilham verir.Geçmiş günahlarımıza birbirimizin dizinde ağlayalım gülüm.Her düşen gözyaşında yeniden ışıklansın gönlümüz.Gönlümüzü güne çevirelim yani umuda yani aşkayani sevgiye …
Sen hangi karanlık yamaçlardan geldin oturdun ortasına yorgun gönlümün?En soylu sancıları taşıyan yüreğimi dinamitleyeniçimdeki boranı kurşunlara çeviren ve aşıp giden tepeleri sensen ey sevgili…Savaş görmüş çocukların diliyle söylediğim yanık türkü….Aşkın tadı mı kalır görmeyince yüzünü..?
Denize her bakışta sular alevleniyor .Hangi akşamlarda saklı gözlerin bilmiyorum ama ellerin bütün sırlarımı örtüyor.Avucumda yanık bir gül kokusu bırakıyosun…
Bulutlara uzanan ellerini istiyorum.İçimde gülleri kıskandıran sevgimleyani ömrümün son sevdasıyla ttumak ellerini.Dağları senin yoluna devirdim ben.Kayalara tutunan birer dev aynası kondurdum gözlerine.Rüyalarımı süsleyen eşsiz varlığınla gülümseuzaklaşma gözlerim kayıp gidince benden…
Dur ve dinle!Duyduğun her ayak sesi benim olabilir.Çalan her zilde benim parmağım kalmıştır.Perdeleri ardına kadar kapatma belki karşı binanın çatısında sana el sallayan ben olabilirim.
Kadehime lacivert bir akşam çöküyor gülüm.Zehrini akıtarak çöküyor.Kartana çeviriyor her saniyeyi.Üşüyorum.Üşüdükçe seni daha çok özlüyorum…
Kalbimi bedenimden söküp senin avucuna vermek istiyorum.O senindir çünkü; senindir artık.Sen ruhumda başladın ve bütün vücudumu kapladın gülüm.Bütün vücudum sen artık…
Günyine geceye dönüyor.Ay yine göz kırpmaya hazırlanıyor.Gün ve ay..İndirmek göğüyere sermek yıldızları…Hangisini istersin yakanda?Sana yakışan hangisidir yıldızların?Az sonra hükmünü batıracak gece.Gözlerim karanlıkta arayacak gözlerini.Gözlerin kayıp saatlerin sığınağı olacak ve ben sarsılarak ve sarsarak uykuların çelikten duvarlarınısensiz anlarım için ağlayacağım.Göz yaşlarım acıtacak düştüğü her yeri.Karanlığa bir kurşun gibi çökecek sensizlik…
Acılarımı bile tatlandırıyor aşkın.Yıkıma terkedilmiş kalemin bütün hücrelerine sürülmüş iksir gibisin…
Ben güzel ruhuna aşık oldum senin.Sadece bu yüzden sadakat kokuyor bu tutku.Çünkü sen ebedi ruh hastalığım olacaksın benim…
Yine sensizim ve yine bomboş bir geceye giriyorum.Aklım sağırkalbim suskun…
Gözlerim bir deniz kenarını arıyor karşı köyün ışıklarında.Bir yudum kahveçokça kahkaha ve sıcacık bir bakışeriten buz kitlesini ruhumun.Benim evim senin kalbinin olduğu yerdir gülüm…
Bu gece bir gözyaşımedeniyeti kuruyorum.Karşı durdukça büyüyen devleşen ve bütün engellemelere rağmen benide yutmaya hazırlanan bir medeniyet.ama dörtnala giden bir atlı gibi sökün ediyor yaşları;dizgin ne fayda?
Bana büyük bir şaka yap gülüm!Kaldır gecenin lacivert perdesini gülümseyen gözlerinle.Yarına çıkart beni ne olur…
Hüzün yakışmıyor bu aşka gülüm…Hüzün yakışmıyor ama:Gece sen yoksun ve ben burdayım…
Şimdi burada…Ben burada kırılgan bir mıh gibi duruyorum.Vuruyorum kendimi sensizliğe.Sensizlik batmıyor canımayalnızca acıtıyor beni…
Hasret okunun vurduğu onulmaz yaranın daha da azdığını bilmiyor musun?Bilmiyor musunbüyüyor hasret yumağı?Çekilen çilelersonsuz ıstırap denizinden damıtılmış med-cezir değil midir zaten?
Ah sevda bahçemin tutsak çiçeği…Ben seni oraya hapsettim.Seni hapsettimkırık bir aşk şarkısı eşliğinde.Hüzne buladım seni.Deniz meltemlerini okşayan saçlarını hapsettim kalbimin kıvrımlarına.Ordasın artık.Oradasın ve ne kadar olman gerekiyorsa…
Bırakma beni gülüm!Sitemlere yatırma bu soylu sevdayı.Ona hüzün elbiseleri giydirme.Biliyorsun bu kalp sen diye çırpınır sen diye yatırır kendini ümit sokaklarına…
Telefon tellerine dolanan sesini istiyorum.Ssinisesinin renginikokusununefesini…Bu bahçeye dönmüş ruhuma hoş geldin.Hoşgeldin…Bebek yüzlü baharıma hoş geldin…
Bu akşam sitemlere yatiriyorum bedenimi.Her yanım göz göz sensizlik çıbanı.Yarı sağır yarı köryarı kolsuz yarı bacaksızve belkide tamamen dilsiz…Öylece bakıyorum gecenin bilmem kaçıncı yarısının hangi saatine…Ahsen şimdi…
Beni uzaklarda farzet gülüm.Henüz çiğ düşmemiş akşam saatlerinin arefesinde elinde kırık bir fincan ve boş gözlerle sonsuz/sorunsuz bir yarında gör beni.Gülümseyen gözlerimle sana aşk ile ve yine “seni seviyorumseni seviyorum seni seviyorum” diye fısıldarken günah pelerinli saatler boyunca bekleyen bir mezcup olarak bil beni…
Konuş benimle …Aşkın bütün halleriyle konuş.Beynimdeki kan pıhtılaşana kadarkeşkehanlar ruhuma acı verene kadar…Hasretdamarlarımdaki kanı emene kadarhoşgörü ormanlarım kuruyuncaya kadar.
1. Gozlerin gozlerimde, ellerin ellerimde, askın icimde ve ruhun bedenimde oldugu surece seni cok sevmeye devam edecegim…
2. Gozleri uzaklıklar degil, bazen de goze alamadıgımız yakınlıklar acıtır.
3.Ben Seni DEli Gibi Sevdim Sen Beni Deliyim diye Sevmedin!…
4. Seni ben degil gozlerim secti, onlar sevdi onlar begendi. Sen benim degil onlarınsın gittiysen bana ne onlar aglasın…
5. Yeryuzunde biten her ask icin gokyuzunde bir melek aglar.
6. Sen gunesin dogdugu, karanlıgın bittigi yerdesin sen hep kalbimde yatan tek sevgilimsin…
7. Geceler seni sevdigim kadar uzun olsaydı eger inan ki yeryuzune hic gunes dogmazdı.
8. Sesini duysam da her an yuzunu gormek gibi degil, ozledigimi bil her an cunku hicbir sey seni sevmek gibi degil!
9. Bu gece ruyama gir gizlice, beni sımsıkı sar op kokla iyice, son kez isyanlar savur, kufret guzelce ve sonra cek git kahrolası hayatımdan sinsice!..
10. Ben seni deli gibi sevdim, sen beni deliyim diye
sevmedin.
11. Yarınlar hep guzel olacak derler, oysa bugunlerde dunlerin yarını degil mi?
12. Bana bir gunun 24 saat, bir saatin 60 dakika ve bir dakikanın 60 saniye oldugu ogretildi ama sensiz gecen bir saniyenin sonsuzluk kadar uzun oldugu ogretilmedi. Yasamımızın her anında birlikte olmamız dilegiyle sevgilim…
13. Beni karanlıktan aydınlıga, yalandan gercege, olumden olumsuzluge goturdugun icin tesekkurler… Seni seviyorum!
14. Sen collerde serap gibisin, engin denizlerde yakamoz, ormanın denizinde huzur gibisin, ısıgım sensin, gunesimsin… Bil ki cok ozlendin…
15. Bir erkekle mutlu olmak icin onu cokca anlayıp az da olsa sevmek; bir kadınla mutlu olmak icinse onu cokca sevip, anlamaya hic calısmamak gerekir.
16. Bir gun sevgilim sordu ask nedir diye… Biraz zaman istedim dusuneyim diye, ertesi gun gordum onu bir baskası ile, kulagına fısıldadım ask ızdıraptır diye.
17. Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeldir benim icin ve ozellikle de senin bir yudum sevgine hasretim simdi uzaklarda sevgilim. Seni hasretimi tuketircesine kucaklıyor ve buseler yolluyorum buralardan.. Kalbim hep seninle…
18. Insanlar gelmeleriyle yanlızlıklarını dagıtanları severler, gitmeleriyle kendilerini yalnız bırakanlara asık olurlar.
19. Husranı bir tek yerde kabul ediyorum, yasamak varken yasayamamıs olmakta.
20. Unuturum desem de inanma sakın, omrumce kalbimden silinmez adın. Bir sızı icimde senden de yakın kalbimin sesini dinler bulurum seni.
21. Beni bir dakika degil bir saniye degil bir saniyenin onda biri kadar sev… Bir yıl degil on yıl degil bin yıl mesut olurum.
22. Dun gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, ucurumdan attım sessizligi, haber saldım ruzgarlara, fısıldasınlar seni ne cok sevdigimi ve ozledigimi…
23. Bir insanın idealleri olmalı, sonsuzluk gibi… Bir insanın ozlemi olmalı, ozlemle acan cicekler gibi… Bir insanın birtanesi olmalı, o da senin gibi…
24. Sevgililer öpüşürken neden gözlerini kapatırlar bilir misin? Çünkü gözleriyle değil de kalpleriyle görmek isterler… Yani hissetmek isterler. Ben de seni ruhumun derinliklerinde hissediyorum sevgilim çünkü seni çok seviyorum.
25. Gozleriyle gozlerine goz koyanın, gozlerimle gozlerini oyarım. Gozlerini gozlerden sakın, gozlerin gozlerime lazım.
26. Hani en guzel asklar imkansız gelir ya insana, imkansız oldugun icin asıgım sana!..
25. Seni seviyorum; elini kalbimin uzerinde hissettigim zaman, uzuntulerimi alıp onların yerine simdiye kadar kimsenin basaramadıgı o sıcaklıgı koymayı basardıgın icin…
26. Seni ve sensizligi dusundukce, esen ruzgarların ardından yagan yagmurlar gibi sana ve sensizlige aglamak istiyorum.
27. Seni ne kadar sevdigimi merak ediyorsan, yagan yagmurun her damlasını tutmaya calıs, tutamadıgın her yagmur damlası kadar seviyorum seni.
28. Sana dalgalardan kalem yaptım ve kıyıya seni seviyorum yazdım, sen de inandın degil mi? Sen delisin, seni sevmedim, sana baglandım sana taptım…
29. Ayrılık kucuk sevgileri oldurur ama buyuk sevgileri guclendirir. Tıpkı ruzgarın mumu sondurup yangını guclendirdigi gibi… Bizim de sevgimiz hep yasayacak ve daha da guclenecek sevgilim. Nice gunlere birlikte olmak dilegiyle…
30. En koyu mavilikleri avucuna, en içten mutlulukları gözlerine ve en derin sevgileri kalbine usulca bırakıyorum.
31. DÜNDE,BUGÜNDE,YARINDA, YÜREGIN KADAR YANINDAYIM. KENDINI YALNIZ HİSSETTIGINDE ELINI KALBINE KOY;BEN HEP ORDAYIM
32. SEN DELİ BİR YAĞMURSUN VE BEN O DELİ YAĞMURU BEKLEYEN BİR AVUC TOPRAK
33. BIR GUL OLMAK ISTERDIM, DALIMDAN KOPTUGUM AN YALNIZ SENIN ICIN KOPAYIM VE YALNIZ SENIN AVUCLARINDA SOLAYIM DIYE BIRTANEM…!
34. KÜL OLMUS ATES YANARMI?BUZ TUTMUS SU AKARMI?BU GÖZLER SENI SEVDI BASKASINA BAKARMI
35. Insanlar hep birilerinin pesinden kosarlar, ama dönüpte kendi peslerinden kosanlara hiç bakmazlar
36. Eger beni bu sokakta,bu mahallede,bu sehirde bulamazsan sevgilim bilki ben, Gözlerinin daldigi yerdeyim…
37. Yastigimla uykumu basbasa biraktim,sirf seninle yanliz kalabilmek için!Bu da yetmedi kendimide bir kenara bıraktım simdi burda yanliz sen varsin!!!
38. Sevmek ölmektir bence , ben de sevmistim ölmeden önce
39. Birgün hayatin bütün güzelliklerinden vazgeçip ölüme sessiz sedasiz gitmek istersen, yanima gel ki sana sensiz yasamanin, sensiz olmanın ölüm oldugunu göstereyim…
40. Ne Elimden Tuttular Ne Yuzume Gulduler , Nede Bir Gun Olsun Ölümüne Sevdiler. Ben Sevdim Baskasina Verdiler. Bana Bu Dunyada Mutluluk Harammis meğer
41. zaman,sevginin büyüklügünü anlatir
42. Biraz seni bilirler, biraz beni Ama ne bilirler, Bu delinin seni deli gibi sevdigini.
43. Sari giyer günes olursun, Mavi giyer deniz olursun, Siyah giyer matem olursun, Kimbilir belki bir gün, Beyaz giyer benim olursun.
44. Beni bos bir kutu farzet,icimi ise sevginle donat…
45. Ayak ucumda basladi sevgi… …Simdi basimin tepesinde olusan bir dusunce yiginiyla bulutlardan asagi hizla dusuyorum, dua ediyorum parasutum acilsin.
46. günese adini buzla yazan biri olursa, bilki o seni benden çok seviyor..
47. kimbilir hangi aksam günesle beraber bende sönecegim kimbilir hangi ellerden son suyumu içecegim belki göremeden ölecegim fakat yinede seni ‘EBEDiYEN
SEVECEGiM’
48. Denizlerden kagit,yosunlardan kalem yaptim,her yere seni seviyorum yazdim,ama sen aptalsin,inandin,cünki ben seni sevmedim,sana taptim.
49. Gözlerin Nehir,Kirpiklerin Köprü Olsun,Ben Tam Üzerinden Geçerken İpler Kopsun,Düstügüm O Yer DUDAKLARIN OLSUN…
50. Dünyada 2 renk gül olsun,biri kirmizi digeri beyaz,sen beni unutursan kirmizilar solsun,ben seni unutursam beyazlar kefenim olsun.
51. Güllerin Hepsi Güzeldir Ama Senin Kadar Degil, Seni Herkes Sever Ama benim Kadar Degil
52. Eger sen bana gozlerinle degilde kalbinle bakmis olsaydin seni ne kadar sevdigimi cok iyi anlardin.
53. SENI 1000 KISI SEVIYORSA BIL KI BEN ONLARDAN BIRIYIM,SENI 100 KISI SEVIYORSA BILKI BEN ONLARIN ICINDEYIM,SENI 1 KISI SEVIYORSA BIL KI O BENIM,SENi KIMSE SEVMIYORSA BIL KI BEN OLMUSUM…
54. Dostluk,güzellik ve sevgi kavramlarimin sözlük anlamlarini degistirmek mümkün olsaydi ben senin isminle degistirmek isterdim
55. YALNIZ BiR KALBiN TEK BiR ANAHTARI VARDIR. MASUM BiR GULUMSEME. NE OLUR GULUMSE! BANA DEGIL KENDINE. CUNKU BUNU EN COK SEN HAKEDIYORSUN!
56. Benim kalbimi kirmak suya yazi yazmak kadar zordur… Benim gönlümü almak günese dokunmak kadar zordur… Sen suya yazi yazmayi basardin. Simdi günesin batmasini bekle… serefsiz sevdigim…
57. Hayatta Dört Yanlis Yaptim;Dogmak,Yasamak,Büyümek ve Umutlara Sarilmak,
58. düsünüyorumda düsüncelerin en güzeli beni düsünüp düsünmedigini düsünürken düsündügünü düsünmem olsa gerek diye düsünüyorum
59. Dünyan öyle bir kararsin ki, seni aydinlatan tek isik gözlerim olsun
60. YATAGINI GÜL YAPRAKLARIYLA SÜSLEDIM,ÜZERINI AY ISIGIYLA ÖRTTÜM.TÜM KABUSLARI BEN ALDIM,BU GECE TATLI RÜYALAR SENIN OLSUN
61. göz damlalarınin yanaklarina çizdigi islak patikalari seyret seyretki yalnizligin acisini anlayasin
62. SEN SENI BENDEN FAZLA SEVEN BULURSAN ;BEN SENI UNUTMAYA RAZIYIM…
63. ben sevdim o gormedi ben yaklastim ona o uzak durdu benden ben soyledim o dinlemedi tek caresi kaldi oda velenmek teklif etmem gerek oda kabul etmedi bundan sonra kor topal yasayacagim sensiz karanlik dunyamda
64. ben bu hayatta pek cok yanlis yaptim ama acisini ben cektim tek bir dogru is yaptim oda sana kalbimle guvenmekti umarim laiksin sen buna canimin ici
65. Karanlık dünyam,Dertler ve ben,Aklimdaki tek düşüncem,MUTLULUK ve SEN.
66. Deliye hergün sevgililer günü; Seni deli gibi seven askin…
67. SENI saçaklarda titreyen serçenin kanat çirpmasi kadar masum ve bir anne duasi kadar içten SEVİYORUM
68. Birlikte yasayabileceğin biriyle degil;Onsuz yasayamayacagin biriyle ol,Gelip bosluk dolduranlardan degil;Gittiginde yeri dolmayanlardan olsun
69. NE YILDIZLARI ISTIYORUM GECE YARILARIMA,,NE GÜNESI ISTIYORUM KARANLIGIMA ,,ÇK DEGIL SENI ISTIYORUM YALNIZLIGIMA..
70. BIR DOST YÜZÜNE IHTIYAÇ DUYDUGUNDA BASINI KALDIR VE GÖKYÜZÜNE BAK…GÜNDÜZLERI BULUTLARIN GECELERİ YILDIZLARIN ARKASINDAN GÜLÜMSÜYOR OLACAGIM…
71. Bir gün bir rüzgar eserse oralara.Benim sana olan sevgimi fisildarsa kulagina unutma sende bana bir tutam sevgi yolla……..
72. duygularım bir serçe gibi uçup gidiyor ZAMANIN AKISINA KARSI KOYARCASINA..
73. yüregime gömdüm seni söküp akmak mümkün degil,rüyaların yeter bana
74. unutmakmi delisin.gitmesemde bekler orada deniz,gelirsem bilmelisin.gitmek gibi bekleyecegim denizin delisine,delinin denizi gibi.o ne kadar giderse seni seviyorum…
75. KALBIMI VERDIM ONA SAKLASIN DIYE,BUZDOLABINA KOYMUS SALAK;KOKMASIN DIYE..
76. sevmek keman calmaya benzer calmasini bilmeyenler kotu sesler cikartir
77. YASAMAK : SEVMEK, SEVMEK : PAYLASMAKTIR
78. Bu dunyada sevme, sevsende deli etme, cunku seven sevilmez, sevilende kiymet bilmez
79. Seni seninle yasamak varken, Sensiz hayalinle yasamak gucume gidiyor ..
80. Sari giyer günes olursun, Mavi giyer deniz olursun, Siyah giyer matem olursun, Kimbilir
81. GÖZLERIMDE RENK,KULAGIMDA SES,IÇIMDE BIR NEFES OLARAK KALACAKSIN…
82. bir gün dünyanın en karanlık ve en derin uçurumundan düssem sadece tutunacak tek dalim sen olsan seni tutmaktan degil kirmaktan korkarim
83. seniseviyorum diyenin sevgisinden süphe et cünkü ask sessiz sevgi dilsizdir
84. GÜNEŞİN DAHİ BUZ TUTTUĞU YERDE YANAN BİR IŞIK GÖRÜRSEN BİLKİ O BENİM SENİN İÇİN YANA KALBİMDİR…..
85. rotasını kaybetmiş bir gemi gibi fırtınadan fırtınaya sürüklenirken kara göründü diye bağıran tayfanın sessindeki mutluluk hep seninle olsun..
86. bir şiir yazıpta seni ağlatsam,her akşam,her sabah seni koklasam,solmasan dört mevsim öylece kalsan,yinede sevgilim doyamam sana…
87. Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, aşkın içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni çok sevmeye devam edeceğim…
88. Seni ben değil gözlerim seçti, onlar sevdi onlar beğendi. Sen benim değil onlarınsın gittiysen bana ne onlar ağlasın…
89. Sevmek çay, sevilmek şeker. Bizim gibi garibanlar çayı şekersiz içer.
90. GİT RÜZGAR. ONU SEVDİĞİMİ SÖYLE, UGRUNDA ÖLEBİLİCEĞİMİ SÖYLE,ONA NEFES GİBİ MUHTAÇ OLDUĞUMU SÖYLE AMA ŞUNU UNUTMA EGER BENSİZ MUTLUYSA, SUS VE GERİ DÖN…
91. bir gün hayatın bütün güzelliklerinden vazgeçip ölüme sessiz sedasız gitmek istersen yanıma gel ki sana sensiz yaşamanın, sensiz olmanın ölüm olduğunu göstereyim…
92. Suçum sevmek ise, cezam idam olsun. Cezam idam ise sevgilim celladım olsun. Celladım sevgilim ise adı efsun olsun adı efsun ise canım feda olsun. Efsun’a
93. sen taşmısın demirmisin sevda nedir bilmezmisin allahiçin bu garibe birazcık sevginden vermezmisin.
94. özlemek hasret ise ve ardı ölüm ise ben ömrümü sevdanın yoluna vermişim yağmur yüreklim.
95. Seni Nasıl Sevdim Bilsen İnan Askımdan Erirdin Eger Bilseydin Asla Bırakıp Gitmezdin.
96. seni seviyorum diyen sözlere değil senin için ağlayan gözlere inan.
97. Ağırdır sevmelerim, her yürek taşıyamaz; büyüktür umutlarım, her omuz taşıyamaz; herşey olurda, şu kalbim bir tek sensiz olmaz…
98. her sebebin bendim madem niye sustun niye yıllarca aynı rol aynı perde sevdimde katlandım bunca derde ama çok yanlıştı adı yanlış aşktı ama suç bende hadi git durma sende…
99. Sen Tanrı’ya dilenen dilek,göklere uzanan ellerimsin!Sen gözümden süzülen yaş,tek düşüncem,hasretimsin!Sen yaşadığım bir ömür,en güzel günlerimsin!Sen her gece rüyama giren,biricik sevgilimsin…
100. Seni güneş kadar uzak ısısı kadar yakın hissediyorum

Sevgi bir yıldızdır yanıp sönen ,
Masmavi bir düştür .
Gökyüzünde hiç ölmeyen ,
Sevenlerin mumudur sevgi ,
Eriyip de hiç bitmeyen
Sevgi dolu bir Gün olması dileğiyle
Yüzünüz güleç, neşeniz bol,
Enerjiniz daima pozitif olsun
baharesin isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 02-12-2012, 09:12   #2
Administrator