Forum Akenna  

Geri git   Forum Akenna > Kişiye Özel Kategoriler > Baylara Özel

Seçenekler Stil
Alt 04-01-2013, 01:54   #1
Successor
 Özel Mesaj       Arkadas Listesine Ekle
K.Tarihi: Jun 2012
Üye Numarası: 224
Arkadaşlar: 0
Konular:
Rép Puanı: 10
Rép Grafiği:
Standart Erkeklerin Masum oldukları Anlardan Bazıları

masum OLdugu anLardan BazıLarı..
Dogum anidir. bu masumiyet zaman icinde azalmaya devam edip, sut disleri ile birlikte kaybolur gider.
abarttigimi dusunen erkekler, kizlarin eteklerini kaldirip kactiklari ilkokul gunlerini hatirlasinlar.
abarttigimi dusunen kizlar, onlar zaten hic olmadilar.

aşık olduğu andır hele bir de aşkına karşılık göremediyse aptallıkla aşıklık arasında gidip gelir ki bu onu çok masum yapar.

(bkz: aşık olduğu anlar)

gözlerinin pırıl pırıl parladığı, kalp atışlarının göğüs kafesine sığmadığı, ellerinin terlediği, yanaklarının kızardığı , sokaklarda "seni seviyorum be kızım" diye bağırdığı anlar...

zorunlu edit: erkeklerin masum olduğu anları yakalamak dünyanın en güzel duygularındandır, çoğu zaman zırhlarının arkasına saklanıp her türllü duygularını gizlerler ama bir erkek de masum olabilir, utanmadan çekinmeden zırlaya zırlaya ağlayabilir, o ciddi görüntüsünün altında kocaman tertemiz bir kalp saklayabilir...

işte o an diyerek bir fotoğrafını koymak istediğim an. ama o anı yakalamak da zor tabii.

çok isteyip de bir türlü ereksiyon olamadıkları an.

hiç istemeyip de ereksiyon ereksiyon ortalıkta dolaştıklaRI an.

(bkz: bir erkek hiçbir zaman masum değildir)

cinayet veya tecavüz suçlamasıyla mahkemeye çıkarıldığı an.

- hakim bey ben masumum!bi yanlış anlaşılma oldu kendi rızasıyla yaptık hem yaşı da 14 koca kız olmuş kendi seçimini yapmaya hakkı yok mu? nerde adalet? nerde bu devlet?
+ hee ben de monika bellucciyim zaten. sktir lan müebbet. yürü.

sperm sendromundaki halidir.

döndüğü andır.

annesinin elinden zorla yemek yediği andır.*

msn adresini dagıtırken sevdicegi elinde oklavayla karşısında gördügü andır. *

sabah sabah süt içtiği andır.

en mutlu olduğu andır. zira o zaman ona herşey yaptırmak mümkündür. *

platonik aşkına çaktırmadan baktığı andır.

şarhoşken sızmak üzere olduğu andır içinde ne varsa dile geitirir, gerekirse ağlar ve hiçde gizlemez bunu. seviyorum bu hallerini daha bi pişman görünüyorlar.

platonik takıldığı bayanı, köşeden döndüğünde aniden karşısında gördüğü andir.
yada o kızın "X bir dk. bakarmısın canım" cümleside anlar arasindadir.

bir konu üzerine haksızlığını kabul ettiği, yüzündeki ve sesindeki mahçubiyet havasıyla özür dilerken gerçekleşebilecek andır.

ilk defa aşık olduğunda. saftır, bir şey bilmemektedir, oyun, düzen vs....

reddedildigi andır. sevdiği kadın onun için candır, nefestir ama kadın onu geri çevirir. masumluk mu ? sütünü dökmüş kedi kadar..

büyük abdestini yaptığı andır.

Adım atacak yerin olmadığı bir clup pistinde çalan romantik parçaya kapılmış, onca kalabalığın arasında gözlerini senden ayıramazken, yeniden aşık olmuş gibi dudaklarından sevgi sözcükleri dökülürken, bakışlarından yüreğime yansıyan masumiyet...

çok acı olsada anne , kardeş veya babasının ölüm haberini aldığı andır. sadece masumlaşmaz o an güçlü bir omuz arar. o kadar çaresizdir ve belki de erkekler ağlamaz sözünü bir kez daha yalanlamıştır.

Mutluluk mu ?
Evet,evet ! ßenim en sevdiğim oyundu o ; küçükken...~
LaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Bookmarks

Tag Ekle
anlardan, bazilari, erkeklerin, masum, olduklari

Seçenekler
Stil