Forum Akenna  

Geri git   Forum Akenna > Hayatın İcinden Hayata Dair Olan Hersey > Magazin Haberleri

Seçenekler Stil
Alt 04-03-2013, 08:11   #1
Super Moderators
baharesin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 Özel Mesaj       Arkadas Listesine Ekle
K.Tarihi: Apr 2011
Üye Numarası: 85
Arkadaşlar: 2
Konular:
Rép Puanı: 10
Rép Grafiği:
Standart Deniz Akkaya'nın yargılanmasına başlandı

Ünlü manken Deniz Akkaya’nın, bir süre birlikte yaşadığı çocuğunun babası Efe Önbilgin’e hakaret etmekten yargılanmasına başlandı. Hakkında 3 yıla kadar hapis cezası istenilen Akkaya, dava konusu hakaretleri annelik duygusuyla yaptığını belirtti.

Deniz Akkaya’nın Efe Önbilgin’e hakaret ettiği iddiasıyla açılan davanın görülmesine başlandı. İstanbul 25. Sulh Ceza Mahkemesi’nde görülen duruşmaya sanık Deniz Akaya katılırken, müşteki Efe Önbilgin katılmadı. Duruşmanın başlamasının ardından hakim, Akkaya’ya Önbilgin’in yüzüne karşı hakaret ettiği şeklindeki suçlamaları hatırlattı. Duruşmada savunmasını yapan Akkaya, Önbilgin ile evli olmadıklarını ancak müşterek çocukları bulunduğunu ifade etti.

Önbilgin ile anlaşmaları gereği “Kızım haftada bir gün babasında kalacaktı” diyen Akkaya, “Kızım babasının yanından her geldiğinde farklı kadın isimleri ve benim işten attığım dadısının ismini söylüyordu. Beni tahrik etmek için o dadıyı almış. Söylediğim sözleri annelik duygusuyla tahrik altında dile getirdim. Twitter’da isim kullanmadım. Çocuğu teslim etmeme gibi bir durum yoktur. Zaten gelip kendisi almıyor. Şu anda kızım düzenli olarak babasına teslim ediliyor” dedi.

Akkaya, beraatına karar verilmesini talep etti. Duruşmada söz alan müşteki Önbilgin’in avukatı Olga Gökçe ise, Akkaya’nın savunmasına katılmadıklarını belirtti. Tarafların karşılaşmamak için anlaştıklarını ve bir dahaki duruşmaya müvekkilinin geleceğini kaydeden Gökçe, “Çocuğu göstermedikleri için bir keresinde icra yoluyla aldık, bir keresinde kaçırırlarken yakaladık. İddia edilen dadı da daha önce 17 ay bakımını yapan kişidir. Çocuk yabancılık çekmesin diye almaya gidildiğinde o da götürülmüştür. Farklı kadınlarla birlikte olduğu iddiası doğru değildir. İddia edilen kadınlardan biri eski eşidir. Diğeriyle de seviyeli bir ilişkisi vardır. İyi bir babadır” ifadelerini kullandı.

Avukat Gökçe, şikayetçi olduklarını belirterek, sanığın cezalandırılmasını istedi. Taraflara yazılı savunmalarını hazırlamaları için süre veren mahkeme duruşmayı erteledi.
Adliye çıkışında basın mensuplarının sorularını cevapsız bırakan Akkaya, “Davam vardı, onun için geldim” demekle yetindi

Sevgi bir yıldızdır yanıp sönen ,
Masmavi bir düştür .
Gökyüzünde hiç ölmeyen ,
Sevenlerin mumudur sevgi ,
Eriyip de hiç bitmeyen
Sevgi dolu bir Gün olması dileğiyle
Yüzünüz güleç, neşeniz bol,
Enerjiniz daima pozitif olsun
baharesin isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Bookmarks

Tag Ekle
akkayanin, baslandi, deniz, yargilanmasina